Bu kulaklık tam 28 saat boyunca aralıksız çalışabiliyor

Sennheiser, 7 Mayıs’ta ABD ve Avrupa pazarlarına yeni Accentum True Wireless kulaklıklarını tanıttı. Bu yeni kulaklıklar, hibrit aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip ve ergonomik tasarımı sayesinde gün boyu rahatlık sunduğu iddia ediliyor. Sennheiser’ın TrueResponse dönüştürücüsü ile donatılmış olan bu kulaklıklar, kullanıcıların dinleme deneyimini özelleştirebileceği bir ekolayzır ve ön ayarlar içeren Smart Control uygulaması ile uyumlu. Accentum serisine eklenen bu yeni model, daha önce piyasaya sürülen Sennheiser Accentum Wireless ve Sennheiser Accentum Plus Wireless kulaklıkları da içeriyor.

Sennheiser Accentum True Wireless kulaklıkların fiyatı ve erişilebilirliği konusunda, ABD’de 199,99$ (yaklaşık 16.700 Rs) ve Avrupa’da 199,90 EUR (yaklaşık 17.900 Rs) olarak belirlenmiş durumda. Kulaklıklar şu anda ön siparişe açılmış olup, 21 Mayıs’tan itibaren satışa sunulacak. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile sunuluyor.

Bu kulaklık tam 28 saat boyunca aralıksız çalışabiliyor

Sennheiser Accentum True Wireless kulaklıkların teknik özellikleri ve özellikleri arasında 7mm dinamik TrueResponse dönüştürücüler bulunuyor ve kullanıcıya dengeli bir ses deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu kulaklıklar, işitme cihazı üreticisi Sonova ile işbirliği içinde tasarlandığı için “dengeli, rahat ve sofistike” bir yapıya sahip olduğu belirtiliyor. Kulaklıklar ayrıca ANC ve şeffaflık modlarına sahip olup, bu modlar kulaklık üzerindeki dokunmatik hareketlerle kontrol edilebiliyor.

Sennheiser Smart Control uygulaması ile uyumlu olan bu kulaklıklar, uygulama üzerinden gürültü engelleme modları kontrol edilebilir ve ses özelleştirme için ekolayzır kullanılabilir. Ayrıca, kılavuzlu bir ön ayar oluşturucu olan Sound Check özelliği de mevcut.

Sennheiser Accentum True Wireless kulaklıklar, Bluetooth 5.3 bağlantısını destekliyor ve şarj kutusu ile birlikte toplamda 28 saate kadar pil ömrü sunduğu iddia ediliyor. 10 dakikalık şarj ile 1 saatlik kullanım süresi sağladığı belirtilen şarj kutusu, USB Type-C bağlantı noktasının yanı sıra Qi kablosuz şarj özelliğine de sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x